תוכנית עסקית, בתוספת הביטחון העצמי

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

איפה להשיג כסף עבור פיתוח עסקי "מאפס"? שאלות אלו אלפי אנשים שלקחו במשבר לא החלטה קלה כדי להתחיל עסק משלהם. הוא האמין כי אף אחד לא משאיל להתחיל קופצים, ואת למתחילים יזם צריך לסמוך רק על עצמם. האמת הצהרה זו – הסיכון גבוה מדי עבור המלווה, שכן הרבה המפעלים המוצעים אינם חיים עד השנה הראשון. הסיבות לכך רבים, לנתח אותם כדי להבין במאמר נפרד. עם זאת, את היכולת לקבל הלוואה לעסק "קידום" עדיין קיימים. רק לטפל יש צורך בשלב של לחשוב על רעיונות חזון לעתיד של המקרה. גילוי של חברה חדשה (אם כמובן שאנחנו רוצים שהוא יהיה מוצלח) הוא הקדים תמיד עבודת הכנה רצינית.

יש לחשב את ההיבטים הפיננסיים – ברווחיות, בפרט מקובל הארגון, כדי לקבוע את הספקים, הלקוחות בשווקים מכירות, רכישת ציוד מבחר של החדר. כל זה בא לידי ביטוי בתוכנית העסקית, איכות הכנת אשר תלוי ישירות על ההצלחה של למצוא את הסכום הדרוש. צריך לכתוב תוכנית עסקית לעתים קרובות זורק יזם מתחיל ביראה. הנה דוגמא של הפרקטיקה של הארגון שלנו: אנו פנה תושב אחד המחוזות של האזור אומסק, מי החליט לפתוח מיני סדנה על התאמת הנעל ותיקון. במקביל הוא פרטי במשך שנים רבות עסק סנדלרות סחר, הוא ידוע במרכז מחוז ואת איכות השירות לשביעות רצון. אשראי, אשר מתחיל הכרחי יזם – קצת יותר מ 300,000 רובלים לרכישת הציוד הדרוש. עם זאת, אף של הבנק גילה שום הבנה: בעל ראש דק של תוכנית פיתוח עסקי, הוא לא יכול לשקף נכונה את זה הנייר.

לאחר ייעוץ על התוכנית העסקית היא עברה מן "שטחים מתים". המסקנה של הסיפור הזה הוא פשוט – עם הון כדי לדבר בשפה שהם מבינים, בעל מבנה תוכנית עסקית – המדד הטוב ביותר של רצינות הכוונות שלך. אם אתה לא מרגיש את הכוח לעשות את זה בעצמך, לבקש עזרה – הזדמנויות טובות זה עכשיו בשפע, כולל מענק בסיס. ההיבט החשוב השני – אם הן מובטחות. הבנק לא יכול להיות בטוח במאה אחוז שיהיה לך בהצלחה את הרעיון להחזיר את ההלוואה, ולכן כדי לקבל כסף עבור סטארט אפ עם בטחונות וללא ערבות כמעט לא מציאותי. יוצאים מן הכלל הם מקרים שבהם יש לך כבר ניסיון מוצלח פועל העסק שלך. הערבות יכול להיות רכוש, או, למשל, מכונית. יש לקחת בחשבון כי הערכה של הנכס הבנק מייצרת, כולל בסיס של נזילות בטחונות הנוכחי, כדי להשיג ההלוואה יהיה לכל היותר 70% משווי השוק של הנכס התחייב. בהעדר אבטחה ניתן לבדוק שתי אפשרות. הראשון – אשראי בלתי מורשית, או הצרכן, אך הריבית עליו קרוב לוודאי יהיה גבוה, ולפיכך להגדיל את הנטל הכספי על העסק חצי אפוי. האפשרות השנייה – שונות סוג של קרנות תמיכה יזמים עסקיים או חברתיים וארגונים עסקיים קיימים באזור שלך. אתה יכול להשתמש בהם כדי "לארוז" רעיון העסק שלך, לקבל עצות, ואולי – כדי למצוא משקיע פרטי, אם הרעיון הוא מבטיח למדי. יש עוד אפשרות – לקנות זיכיון. הופיע על השוק מציע הבנק הלוואות עסקים מאובטחת סטארט אפים, פתיחת עסק על פי הסכם הזכיינות. סוף סוף – כמה טיפים מעשיים שעשוי להיות שימושי בעת התמודדות עם הבנקים על הלוואה: – לימוד המצב. אסוף מידע רב ככל על תכונות ואפשרויות של הבנקים לפני שהם באים כאחד מהם לפתוח חשבון. יזמים המעוניינים להיות עם חברים, לקרוא עיתונים ופורומים נושאיות. הסיכוי לקבל אשראי משמעותי עלייה, אם תשאלו אותו איפה הוא על שירותי מזומנים ההתיישבות החברה שלך. בחר חשבון "שלהם" הבנק עם מדיניות האשראי שלו. – כל הזמן להזכיר שיחה עם הבנק באשר לסיכויי במקרה שלו. העסק, אשר נותן את הרושם של הגוססים, כסף לא יהיה אי פעם. זכור את הביטוי: ". אני לא יכול לשרוד ללא ההלוואה" תוכנית עסקית, כמו גם אתה צריך להקרין בטחון ואופטימיות. – עבודה "לבן". בנק סקירה חובה הביצועים הפיננסיים שלך. יותר כסף אתה להראות במחזור של החברה, כך גדל היקף האשראי אתה יכול לצפות בעתיד.

Tags: