תיקון אימובילייזר-זה מערכות אבטחה המודרני

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

מהו אימובילייזר? מערכת למניעת גניבה אלקטרונית. מהות העבודה של אימובילייזר זה בעזרתה ניתן לנעול את המנוע ומערכות הרכב אחרות. . זה קורה על ידי שבירת (המעגל) של מספר מעגלים של הרכב. לפיכך, במכונית שלך באותו הזמן להפסיק לעבוד starter, סליל הצתה, משאבת הדלק אלקטרו-מכניים, צג המחשב, מערכות כלי רכב אחרים של הגורמים לאחראי על הסיכוי לגנוב את האוטו. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל רב של צפת.

מהו אימובילייזר. שלה בדרך כלל מהווים מספר ממסרים ושקעים כיחידה המרכזית, אשר כוללת שליטה על פעולת האימובילייזר המיקרו-מעבד. ניתן גם להתקין את הממסר בתוך ומחוץ היחידה המרכזית. השכיחה ביותר כעת, בהתאם, הזולה ביותר, סוגי מערכות אימובילייזר לא מצוידים ללא מגע ממסר. הם עובדים לפי המערכת הבאים: לאחר ההצתה היה כבוי בתוך 10-15 שניות מפעילה המנעול 1-3 מערכות בקרה ומדידה של המכונית. לכן, אם אתה רוצה להניע את האוטו, אתה צריך או לגעת השקעים קשר, או הקש על המפתח אלקטרונית המשיב (אנטנה). ערכת עבודה של immobilajzerDrugoj עכשווי בסוג המשדר המפתח, בנוסף כיחידה המרכזית, חוטים אנטנות, מצוידים עם ממסר אחד, מנוהל ע י האות דופק על חוטים רגיל, עם התווית (קופסה שחורה קטנה) וכרטיס (לבן מפלסטיק מלבן, בצורה הדומה כרטיס פלסטיק).

העבודות אלגוריתם היא פשוטה, כאשר אתה מפעיל את המנוע הנוכחות של הכרטיס או תווית מאפשר לך לדעת אם רכב: מערכת המארחת מנסה להפעיל. אם כן, ואז ניתן יהיה להמשיך בנתיב שלהם, לא, ואז אחרי כמה שניות, יופעל את הסירנה. אשר מקטינה באופן משמעותי, הזמן וההזדמנות בגניבת הרכב שלך גנב, במיוחד אם המחשב שלך מצויד בנוסף על ידי עדיין אמצעים נהיגה התראות (מסוף GSM, ביפר). אם החוטף, “ישאל אותך לפרוש” מהשגרה למכונית, יחד עם הנהג של המכונית עוזבת את התווית ואת מנגנון בלימה עצירה מוחלטת שלה. Immobiliser רק שמגבילים מניחה את קיומו של האות נוריות. בהתאם לכך, חוטפי פוטנציאליים להודיע מראש על זמינותו של מערכת האבטחה בכלי הרכב, ורואה הבעלים מצבך אם אימובילייזר.

Tags: