10 עמדות המסייעים במערכת היחסים של בני הזוג

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

יש נישואים מאוזן, בריא לך, הוא מפתח חשוב להישאר בריא ומאושר, באופן אישי. כוונו את האנרגיה שלנו כלפי יחסים הכי טוב יכול להיות, היא השקעה כדאית. אז נשקול כמה עמדות כדי להפוך את מערכת יחסים בריאה הרבה יותר. דוגמה 1, הערצה זוגך הערצה הוא נוגדן ל הבוז. זוכר את התכונות הללו טוב של בן זוגך. ?que ציירת קודם את בן הזוג שלך? ודאיא ?que, במקור, של בן זוגך? לטפח את חיבתך עבור בן הזוג שלך, אתה יכול לטפח גישה חיובית יותר כלפי אותו או אותה.

2. כבוד לבן הזוג שלך קשרי הגומלין להחמיר עם הזמן, יש מכנה משותף של הכבוד בכל פעם יותר משם. למרבה הצער, לפעמים אנשים פשוט מנסה הגרוע שלו כמה מה הם ינהגו זר. או, לסבול התנהגות חסרת נימוס או הפעלת של התנהגות חסרת נימוס, אחד פעיל תורם למוות של מערכת היחסים שלהם. ?Alguna הזמן להבות זוגך עם כינויים המתקפה? ?reganas בן זוגך מול חברים או משפחה? לעשות ?Consideras כמה בן זוגך יושפעו על-ידי את הערותיכם או פעולות אכזרי? לחשוב על הדרכים שבהן אתה או בן זוגך יכול לחצות את הקו של חוסר כבוד. זכור כי ללא הכבוד, האהבה לא יכולים לשרוד, כמו לא שם את מי לאהוב.

3 לקבל שלך יש כוח כתפיו או לעזוב את הרצפה לשותף שלך. באפשרותך להפוך מערכת היחסים שלך של מקלט השמימי או גיהינום עלי אדמות. זכור כי כל מה צריך להרגיש אותנו מקובלת על מי שאנחנו. במקום לתקוף את בן הזוג שלך, מנסה להבין את נקודת המבט. כמו כן, לקבל מילא לשותף שלך על ידי הטפסים כי הוא או היא שאת תומכת ומספקת עבור קשר הגומלין. הוא קל להישאר כל כך ממוקדים במה לא בסדר במערכת היחסים, המאפשרים להעביר מה באמת פועל היטב. 4. הוא יסלח ומקבל את סליחת אם השותף שלך באמת, בקש מחילה, לא להחזיר אותו. כמה פעמים הוא בלתי נמנע יש התנגשויות, יש נפגעים. כאשר אנו מנסים לתקן את הפציעות האלה, אנחנו נדחים, חוזר על עצמו פעמים, מערכת היחסים מקבל מכה. ייתכן כי אתה צריך זמן כדי לרפא כל כעס, מרירות או אכזבה, אבל לא לסגור את הדלת, לחלוטין, על הניסיונות של שלך לשפר דברים. תסתכלו בתוך עצמם, לעבוד יחד כדי לרפא את כל הפצעים האלו. האם הזנות 5 החברות ?Sabes מה בן הזוג שלך אוהב או ההעדפות שלך? ?Conoces מה הם החלומות שלך, דאגות, פחדים, אשליות? ?Sabes מה בן זוגך עשה אתמול? ?Conoces אילו סוגי הלחצים מול עבודה? הבסיס של נישואים בריאים הוא ידידות חזקה. אם נישואים לא בנוי על ידידות חזקה, עם חלוף הזמן יכול להיות קשה כדי להישאר מחובר. כדאי לך לעיין אצל אינטל כדי לקבל עוד מידע. לארוך זמן, בכל יום, לבטוח בך את אחד לשני. במהלך תקופה זו, להפוך בראש סדר העדיפויות את הקשב ולמד על מחשבות, רגשות, רעיונות של הזוג שלך. רגשות חזקים מרגיע 6. תירגע. כאשר הסכסוך מועצמת, בני הזוג יכולים להיות “מוצף” רגשות חזקים, שמוביל הנגע פיזיקה, באמצעות נעול על עצמו להיות טקטיקה הגנתית. נשימה עמוקה או לקחת לך זמן לשיר סולו. הרוב המכריע של העם צריך, לפחות 20 דקות כדי באמת להרגיע את הגוף שלנו. להפוך להרגל במשך זמן ולחזור הבעיות, כאשר הם יכולים להיות ממש מוכן להקשיב מה האדם השני אומר בלי להיות מוצפים. 7. מאפשר להיות מושפעת באופן כללי, האנשים האלה הם אותם מועדים פחות למצוא נקודה בהתאם את נשותיהם. אם הגבר אינו מוכן לחלוק את הסמכות עם בן הזוג שלך, יש אחוז גבוה של יחסים טובים הזה להיהרס. זכור כי יש נישואים טובים כרוך והנתינה. אתה והשותף שלך, נמצאים באותה הקבוצה, צריך לעבוד יחד לטובת מערכת היחסים שלכם. 8. יודעת לשמור על איזון מערכת היחסים שלך מאוזנת, להבטיח כי ישנם לפחות חמישה אינטראקציות חיוביות עבור כל שלילי. 5 ל-1. יחס של אינטראקציות חיוביות ושליליות מקושר את היציבות של נישואין, ללא קשר לא משנה מה הסגנון של עימותים. אם יש יותר מדי השליליות, סובלת מערכת היחסים. 9 למד לעזוב דברים בצד, גם אם את בן/בת הזוג לעשות דברים כי אתה להיות משוגע, זוכר כי אתה יכול לתמוך בה. לא שווה להילחם על כל דבר קטן. לפתור את הבעיות קיימא ותתני את הצד השני. עליך ללמוד להחליט אם זה שווה חובט בשביל זה או אחר. 10 פועלת בך דומה. מערכת יחסים היא כמו ריקוד. הם זזים יחד כדי ליצור משהו ייחודי באמת. ?que סוג של השותף? אתה ?Trabajas עם בן זוגך או בדרך כלל רצועות בכיוון אחר? ?Sientes הנוכחות של האצבעות שלך? ?Le להסתכל בעיניים או להתמקד אך ורק בשלבים הבאים? זכרו שאתם שולטים 50% של מה שקורה בחיי הנישואים שלך. פוגש את החלק שלך ולהבטיח לך להיות שותף טוב. אוג’ניו Wolyniec ג’ליל y מתאם.

Tags: