3 מניות עם צמיחה גבוהה

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הצמיחה הנוכחי השווקים הפיננסיים היא escazo למדי. סביב שלושת-רבעי החברות המרכיבות S & P 500 פרסם את תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי בו דוחות פחות מ-90 הראו גידול המכירות שלה בשנה שעברה לפחות מ 70 הראו גידול המכירות והרווחים שלהם. גם עליך לדעת כי לא כל צמיחה טובה. חברה צריך להיות יתר על המידה להגדיל הכמויות של הון למימון ההתרחבות שלה, בין אם באמצעות הלוואות או באמצעות מכירת מניות חדשות לציבור באופן בלתי נמנע יגדל מניבה למשקיעים עניים. לאחרונה חיפשתי בין יותר מ-1,500 גדולים, בינוניים וקטנים חברות בארה ב כדי לראות שהיו בו גדל בהמכירות שלו יותר מ-10% בהשוואה לאשתקד. גם חיפשתי יתרונות חשובים אחוז שווה ערך לכמות ההון המשמש ליצור אותם. פחות מ- 24 חברות עשוי לחתוך, אבל רבים מהם כמו תפוח (AAPL) אמזון (AMZN) אשר גדל הרבה החלו לדאוג מחירו גבוה לעומת הרווחים שלהם. להלן אציג 3 חברות שלא לקחת בחשבון הזדמנויות טובות ונגישים למדי.

1) בנייה Amsurg עם המטה נאשוויל, Amsurg (אומגה) כרגע הוא מחדש המשבר להפעלת נתיב צמיחה אדירה. השירותים הניתנים שיהיה עם endoscopies, הליכים לניתוח באזורים של סיב אופטי הזורם בדרכי העיכול, וכו. יש גם העז לתוך השדה של פעולות ניתוח עיניים לייזר, תיקון של הברך, התערבות כירורגית. אבל עכשיו Medicare החזר קיצוצים המשפיעים על הצמיחה של החברה. ב הרבעון האחרון שלה, עלה מכירות על-ידי 11% למניה על-ידי 13%, אבל המכירות במרכזי ניתוח במשך זמן רב היה ללא שיפורים. עם זאת הפעולות נראה זול לפחות 13 פעמים לעומת הרווחים. 2) הראשון מזומנים החייל פיננסיים וחנויות בית הלוואות הולכים יחד כמו תקיפות סוללות.

הראשון אוספת כספים גבוהה חיובים על הלוואות עם בעיות נזילות גבוהה דרך שלהם מאפיינים אישיים כבטוחה, במקום השני עושה את זה עם תשלום מגובה על ידי תביעה על המשכורות בעתיד. שתי הפעילויות רווחי בזמנים טובים כמו רע, אך מפלגתו אמריקאי באים עם האפשרות השניה של העיניים רע שמדבר גם הפעולות של הראשון המזומנים הפיננסי (FCFS). 16% ממכירות החברה מגיעים הלוואות התשלום ליום, ואילו רובם מונפקים את העיר של טקסס, אשר הוא יחסית ידידותי הגורם. מגמות צמיחה מצוינים באמת במקסיקו, שבה הכנסות עלה ב- 38% בחברה ההזמנה של הרובע (תוך התעלמות שינויים בשער החליפין). אספקט מעניין נוסף של כספי במזומן הראשון הוא כי מניותיה נמכרים 12 פעמים הרווחים שלהם. (3) Ebix בלב העיר אטלנטה, Ebix מוכרים תוכנה עבור תעשיית ביטוח: מנויים, חילופי, מעבדים על-ידי תביעות ומוכרים בקרוב. היא חברה קטנה יחסית, עם מכירות אשר לא חרגו 100 מיליון דולר בשנה שעברה, אך עם ערך שוק מוערך של 600 מיליון דולר. אבל העסק מאוד רווחי, עם יותר מ- 40 אגורות לכל כל מכירה לעבד בהכנסות הפעלה בשנה שעברה. מניות Ebix מייצגים הרווחים 19 פעמים, אשר ממירה אותם פרצופים בדיוק כמו ה-S & P 500 בשלב זה, אך הערכות כי יכולתי לראות על Ebix מדברים מוגברת 24% ברווחים שלהם לשנת 2010.

Tags: