8 צעדים כדי למכור את הבית

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

1. בדוק את תנאי ההחזר של המשכנתא שלך. לפני למכור את הבית שלך, בדוק את תנאי המשכנתה נדבק במחלה. ב מסוים לגלות הביטול או פרעון מוקדם של המשכנתא עמלות. גם להעריך את האפשרות של השיבוב של המשכנתא על הבית שלך. המטרה היא לקבל מושג על העלויות הכוללות הנובעים המשכנתא בעקבות המכירה של הבית. 2. לקבוע את ערכו של הבית.

זה נושא המפתח כשמדובר מוכרים את הבית: לקבוע את ערכו של הבית בשוק. דרך ישירה היא סוכנות הנדל ן כדי לקבוע את מחיר המכירה שלך. יש אפשרויות אחרות: לוקחים כל התייחסות האחרונות מחירי מכירת הבתים דומה באותו אזור, להתייעץ עם הערכה של הבית על ידי חברות ייעודיות (הבנק שלך יכול לספק לך אחד), במחירי נדל ן בתים דומים המוצעים למכירה באזור… 3 הערכת העלות של מכירה. מכירת בית במחיר מסוים לא אומר כי תוכל להזין את הסכום הזה. מסיבה זו, חייב להיות ברור הוצאות אשר יפיק למכירה. להלן כמה עולה כי עליך ניתן לכמת בפירוט: או עלויות, הוצאות על ביטול או השיבוב של המשכנתא (שכבר הוזכרו בנקודה 1).

או את העמלה עבור המכירה של סוכנות נדל ן (אם סוף סוף מסכימים להשתמש בשירותים שלהם). . או מיסים – בכפוף להעלות השערות שונות, לדוגמה, אם אתה משקיע או לא סכום המכירה בבית אחר-… רלוונטיים במיוחד הוא מס רווחי הון אשר יכולים להגיע כמות ניכרת אם ההפרש בין המחיר רכש אותו ממך ומוכרת אותו כי חשוב (הערכה). או הוצאות אחרות (פרסום, עורך דין, להכניס יום ההוצאות או ההתחייבויות שתאריך היעד שלהן חלף, ניהול רישום, תיקונים…). המטרה הסופית היא לדעת בוודאות את ההכנסה נטו זה שולמו לאחר המכירה, זה יאפשר לך לבצע את התוכניות שלך (למשל, לקנות בית נוסף). 4. כדי לקבוע את עלותן של בית חדש (ראה דיור). אם דיור הולך למכור את הבית הרגיל שלך, אתה צריך. לבלות קצת זמן כדי להעריך את העלות של הבית החדש. העברת הוצאות, עלויות של מתן אותנו משלימים, הוצאות מכירה וכתיבה. נקודות 2, 3 ו- 4 יאפשר לך להבהיר החשבונות ואת יודעת בוודאות אם את עושה פעולת טוב \”הפתעות\” למשל למכור את הבית שלך בתהליך קניית בית חדש.

Tags: