CSR: כאשר הסולידריות זה רווחי

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

אחריות תאגידית (CSR), יכולה להיות מוגדרת כ התרומה פעיל ומרצון לשיפור חברתי, כלכלי וסביבתי על ידי החברות, בדרך כלל עם המטרה של שיפור מצב תחרותי and להערכה שלה ואת הערך המוסף שלו. במונחים הפשוטים ביותר, החברה לוקח בחשבון צרכים חברתיים אינם בהכרח חלק בליבת העסקים שלהם, העסק שלה, והיא תורמת להם למען לתועלת החברה שבתוכה הוספתו. זה גם מזהה ערכים אשר, למרות פרימה לכאורה מעידה על גידול של עלויות, נחוצים לחיים משותפים. לכן יש לנו קווי ביגוד לאמת אכיפה קפדנית של תקני עבודה וביטוח לאומי על ידי הסדנאות טקסטיל אשר עוסקים, בהתחשב בעובדה כי הציבור יעדיפו לקנות את המוצרים שלהם, במקום לבחור מקומות זולים יותר, אבל איפה הניצול מלאה. ויש לנו גם יועצים עסקיים באיכות הגבוהה ביותר, נותן החסות ולתמוך יסודות סיוע לילדים, לאדם על ידי לידה, וכו ‘. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של חברת היהלומים לאו שכטר.

או על מה לדבר, למשל, בנקים ומוסדות פיננסיים לשקול quae שאינם סינוס דרישה למתן אשראי הלקוחות מציג סוג של סולידריות או פונקציה חברתית בתוך החברה שלך. של ארגון העבודה הבינלאומי (ILO) אחריות חברתית של החברה היא ערכה של פעולות לקחת בחשבון את החברות, כך פעילותם השפעה חיובית על החברה הם מאשרים את העקרונות והערכים הטרנזקציות, הן שיטות משלו, תהליכים פנימיים ואת מערכת היחסים שלה עם שחקנים אחרים. אחריות תאגידית היא יוזמה התנדבותית. עיקרית המוסרי של החברה עם העובדים והקהילה הם שוק מוצרים שימושיים, ב תנאים סבירה; יצירת משאבים, כיבוד תנאי עבודה סבירים, כדי להבטיח את ההמשכיות של החברה ועל הצמיחה סבירה שמירה על הסביבה וקידום פיתוח בר-קיימא; לצפות את התאימות של חוקי, תקנות, כללים, מכס, תוך כיבוד הקומיטמנטס דואגים לקדם של חלוקתי של העושר שנוצר, וכו ‘. זה עבור מסיבה זו היא יעילה מאוד, של המינהל הציבורי, הוא כדי לקדם סדר שיטות עבודה מומלצות אלה טובים. איך, יש שלושה היבטים: 1) חינוך סלקטיביות: קמפיינים הממשלה צריכה לעודד, ראשית, להעלות את המודעות של הצרכן, ולכן עם הזמן של בחירה, לא רק לשקול את היחסים המחיר-האיכות, אלא גם איך מאיצה את ההתקדמות של הקהילה, לצרוך מוצרים או שירותים של החברה זה למעשה מוסיף ערך כל. הקהילה חייב להיות פעיל מעוניין הצמיחה ואת אחריות סביבתית של תאגידים זה נטו הכלל.

דרך יעילה היא לקנות במקומות לסייע בשיפור במקום אלה זולים יותר אבל הם נשחקות להחמיר, עליך להיות פשוט. (2 °) הסדרת כללים לבין בקר יעיל: החוקים והתקנות של דירוגים, של מיסוי, וכו ‘, חייב להתבונן הטבות לחברות בעלות תוכניות לאימות של CSR ויעילים. צריך להיות גוף של בקר עבור מטרות אלה, וכן מערכת של אישורים של ציות, מציג אזרחים כי חברות בהתאם לתקנות. חברות השלישית) בטח נראה מן המבנה שלה, עיצוב, יישום תוכניות CSR, אשר למנהל הציבורי יכול לתרום מרכז ייעוץ באמת יצירתי ושימושי לשקול את הצרכים ואת המנהגים המקומיים. אז, במכרז או כל תהליך גיוס הציבור צריך לדוגמה, להרהר היסט או פלוס אשר עושה כדי לכוון אותו, זה משפיע על שיפורים לקהילה. חברות החלו לאמץ CSR לא רק כתוצאה של לחץ צרכנים, ספקים, הקהילה, ארגונים פעילים, משקיעים, וכו ‘ (נקרא גם) (בעלי עניין משותף); אחריות תאגידית היא גם פעילות אסטרטגיים נוספים בתחרות מסחרית. החברה ממלאת תפקיד חשוב מאוד בחייהם של אנשים כמו גנרטור של תעסוקה, עושר, לא רק כסוכן של פיתוח הקהילות בהן הם מוכנסים. תאגידים גדולים מודעים לכך ולנצל הציפיות שנוצרו על-ידי פלוגת רובאים כדי להשיג יתרון תחרותי (עזרה זה). פילנתרופיה היא כבר לא פעילות אוטונומית מפקיד בידי קרן והוא יותר ויותר יותר חלק האסטרטגיות שתורמים התכלית של החברה. חברות כמו חברי הקהילה חייבים להתנהג כאזרחים של חברה טובה, מותאם מוסר, כבוד האדם והסביבה. במילים אחרות, חברות יש לא רק תפקיד כלכלי, אבל פונקציה חברתית וסביבתית. כביטוי של הרצון ריבונית, ממשלה שאינה דורשת אזרחים במילוי תרומתם לקהילה לא תמיד מדיד בכסף, אינה כוללת גורם מכריע עבור פיתוח רווחה.

Tags: