דרכים טבעיות לטיפול בסימני מתיחה

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

הריון הוא זמן נפלא בחיים של אישה. היבט אחד של האשה, עם זאת, ייתכן שלא יהיה כל-כך חיוביים. 75-90% של נשים בהריון, סימני מתיחה או פתיתים gravidum שהם עשויים להופיע בבמחצית השנייה של ההריון; סימני מתיחה לא כל סיכון לבריאות האם או הילד, אך היא עלולה לגרום חרדה הופעתו למי לפתח. סימני מתיחה מופיעות עבור הפסים בפעם הראשונה, החושניות, להשתנות מצבע ורוד, סגול או חום, בהתאם לצבע רגילה של העור של האם. פסים פיתוח בו שומן מאוחסן בגוף, כגון הבטן, הירכיים, המותניים, הישבן, שדיים והזרועות. סימני מתיחה להתרחש בזמן הריון עקב מהירה, מוגזמת במשקל באזורים כמו החלק התחתון של הבטן או הירכיים. היא מגבירה את המשקל, קולגן, אלסטין בשכבה dermal של העור, אחראי על צורה, המשרד, נמתחת אל נקודת שבירה.

Dermis היא השכבה שמתחת אפידרמיס, או שכבה גלויה של העור. סיבי אלסטית ב- dermis נחלשים עם מתיחות, רמות מוגברת של קורטיזון מתרחש בדרך כלל ברבעון האחרון. כמו אלה מופרדים סיבי העור נמתחת, קולגן מופק עודף על טופס צלקת והתוצאה סימני מתיחה. אין שום תרופה סימני מתיחה. תהליך הריפוי אירעה ב- dermis, בלתי הפיכה, אך סימני מתיחה לשטח, עמעום, להבהיר לאורך זמן. קרמים המכילים סטרואידים, כגון הידרוקורטיזון, או הפעיל סוכנים כגון Tretinoin (Retin-A) אין להשתמש בזמן הריון, במיוחד בשליש הראשון כאשר העובר פגיע מאוד. שיטות ניתוח פלסטי הזמינות להפחית את המראה של סימני מתיחה, כגון dermabrasion או לייזר, אך הטיפולים היקרים, תוצאות להשתנות.

גנטיקה ממלא תפקיד נשים בהריון לפתח סימני מתיחה, אך גם הגורמים המשפיעים הם התנאי של העור, תזונה כדי לקבוע ראשיתה וחומרת התפתחות סימני מתיחה. העור גם חשוב להצטייד במשקפות כפולות בריא בקלות רבה יותר, כך לשתות הרבה נוזלים, לאכול מזון עשיר ויטמין C, ויטמין E, אבץ, סיליקון, רכיב של קולגן, מועילים. קרמים, קרמים, טיפולים טופיקליות אחרים מגיעים את dermis, אך היא עשויה לסייע להקל על גירוד או יובש עם סימני מתיחה. שמור את העור חשוב להצטייד במשקפות מפחיתה את חוסר נוחות אשר עלולה להיות מורגשת, אם הפסים מטופלים כאשר הם מופיעים לראשונה, ניתן לצמצם את המראה שלו באופן משמעותי. עיסוי שמנים עשיר חומרים תזונתיים טבעיים, כמו נבט חיטה, חוחובה או ויטמין e יכול לסייע לרפא את העור גם מגביר את זרימת הדם באזור מושפעת, מסייעת את תהליך הריפוי. לנשים בהריון מומלץ להימנע מוצרים המכילים מרווה, ריחן, קינמון או תימין, שכן הוא עלול לפגוע בעובר. סימני מתיחה בסופו של דבר עמעום ולהיות פחות נראית לעין עם הזמן. לשמור על נקודת מבט מאוזן אודות סימני מתיחה בהריון, באפשרותך לשמור זמן יקר יותר עבור האם התינוק. הפניות: – סטרייקר מיכאלה יש כבר לחקור ולפתח כל טיפוח העור הטבעי, איפור לצורך גברים ונשים המציעים קוסמטיקה בטוח, טבעי לשימוש יומיומי. היא מביאה המחקר שלו מומחה לביולוגיה וכימיה מ אוניברסיטת טורונטו, יחד עם מומחה תואר ביתי של הכלכלה, מידה של החינוך מהאדם אוניברסיטת בריטיש קולומביה, המיזוג של ידע ביולוגי עם אוכל, משפחה, את-מדעי של הטקסטיל. באפשרותך להשתמש במאמר זה אך כל שינוי או פרסום של מאמר זה עבור Fiancial חייב להיות מאושר על-ידי המחבר. שם המחבר, מיכאלה סטרייקר ואת שם החברה שלך, איפור אורגני של החברה, הוא זה הבולטים בשימוש.