כיורים, ברזים ואביזרים בחדרי הרחצה

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

החדשה הפכו גיבוריו של היהירות, על-ידי צורה, גודל ועיצוב. אם גם לבחור תוספי מזון המתאים, בהתאם לסגנון הזמין תקבלו מיד מזמין כמה וחדרי אמבטיה פונקציונלי. חומרים וצורות שונות של חרסינה לבן קררה היא הגיבורה להקל על ניקוי, התנגדות כי המערכת מסתגלת על סגנון כלשהו. באפשרותך גם לחפש ייבנו עשוי פלדה, זכוכית, אבן או סינתטיים (קוריאן או Silestone), המאפשרות עיצוב אסלה, משטח דלפק סרבל. לגבי הטופס, באפשרותך לבחור אותם מוטבע או semiempotrados ב הדלפק, מרובע או עגול. משטח דלפק או פטור (כיכר מלבנית, או סוג הקערה) הם אלה אשר הם יותר. טורקי קלאסי בית על-ידי הכן אסלות או חדרי אמבטיה קטנים על-ידי מושעה, מאוד קל.

ברזים שם הוא מגוון רב של עיצובים בברזים: פשוט, קל, קלאסי מיזוג…, מצופה כרום מבריק או סאטן-סיום. שימושי ביותר הן ידית אחת ו גרינר הכוללים מגבילים זרימת ואת התרמוסטט. מה היא האחרונה של האזור יהירות הם ייבנו פטור או מי ממוקמים bajoencimera, בלי שכחה אלה ויצרו חתיכה אחת איתה. עיצובים חדשים נוטים ישרים או מעוגלים טפסים והצהרות. לחדרי האמבטיה של ילדים יש אפשרות העזה הוא רך, גמיש מאוד בהירים צבעוניים אגן. מעשי ואביזרים דקורטיביים.

מגבת ברים, מנות סבון, מחזיק נייר טואלט… הן תנאי הכרחי בכל חלקי חדר אמבטיה. עדיף לבחור אותם פעם אחת מעוצבים כך הם משלבים עם שאר האובייקטים, חליפת חלל. לחדרי אמבטיה הנוכחי שתבחר כרום מסתיימת (מבריק או סאטן), קווים מסלולים מסוגננים; הקשישים או עץ הולכים גם בסביבות קלאסי וכפרי. אך כעת באפשרותך גם לבחור אותם מרקמים או PVC, להסתגל בכל מגמה. כדי ליצור שלם הומוגנית, חפשו את חתיכות המשלבים עם v ראי (ממוסגר עץ, קרמיקה…) עם גופי יהירות. עזר. כדי להשיג אווירה נוחה פונקציונלי באותו זמן, כולל אביזרים המספקים שטח כדי לאחסן בארכיון דברים חיוניים ב חדר אמבטיה. סלים עגלות עם גלגלים הם אפשרות טובה מאז אתה יכול להזיז אותם, אם יש לך volada הדלפק, להחזיקם להלן. עבור פינת חינם, לבחור באחד מסוגי עץ; זה יביא פתק חמים. אם אין לך די שטח, עם הפונקציה כפול חתיכות הם הנכס בטוח: מראה וארון הבגדים, ספסל עם מכסה צירים, toallero-radiador… וכן אם השטח אינו מהווה בעיה, לא prescindas כף הרגל פתוח או זכוכית הקבינט. בחירת מספיק תאי שירותים, להשלים אותן עם אביזרים פונקציונלי, נוח להגיע לאזור טואלט מקום נוח ונגיש.

Tags: