שלום חורף, שפעת צ

Page breadcrumbsEnd of page breadcrumbs

בואו להיות חיובי. בחורף אין הזמן של שפעת. זה נכון, נראה לאחרונה כולם ואת הכלב שלהם הם קבלנות שפעת החזירים, אבל אם אכפת לך, אתה יכול יש חורף בריא ומהנה, להשאיר אותך ללא שפעת החזירים כל הזמן. .

רק תיזהר: אחרי הכל, האנשים שפעת תקף לא רק באקראי, חייב לתפוס השפעת על ידי התפשטות החיידק של אדם נגוע. אל לנו אומר נוירוטי או פרנואידית על זה, בוא ננסה להישאר הגיוני ודיאלוג על זה: 1 – לשטוף את הידיים שלך. זה די קל, תפחית את סיכוייהם לקבל או ורופא. אנשים שלא תשכח לשטוף את הידיים שלך, במיוחד לאחר מגע עם אנשים אחרים או אחרי רכיבה על תחבורה ציבורית, ואז לגעת האף, הפה או עיניים, או לגעת האוכל ואז לאכול, אז נגוע עצמם חיידקים כי הם “ביודעין”, קלטו של אנשים נגועים. וזה לא רק חלה בשפעת, הוא חל גם על הצטננות, אשר בחורף יכול להיות די מסוכן. 2 – להיות מוכן. אם אתה מתחיל להרגיש סחרחורת קלה, מרגיש כמה צמרמורות, כמה התעטשויות, ויש לו חום, זה יכול להיות המקננת שפעת, מיד יתחיל הטיפול. אתה יכול לקבל תרופות, כמו גם לקחת, את האפשרות הטובה ביותר לפני הופעת התסמינים.

תמיפלו יכול למנוע להחמרה של השפעת. אמנם אתה יכול להתחיל להרגיש טוב יותר בתוך יום או יומיים, כדי לוודא כי אתה באמת סיכל התקפה של שפעת, להיות בטוח לקחת תמיפלו עבור סכום כולל של חמישה ימים 3 – לשמור על גישה חיובית, ועל gibus בבריאות שלך. . איכלו טוב, להתאמן בתדירות גבוהה, ולנסות תמיד יש חיוך! מאמר זה נכתב על ידי ד ר סילביה פיין, מומחה קליני רפואי רפואת משפחה, ופעילות גופנית.

Tags: